RSS
01.06.2009 | Aktualności | źródło: KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Europarlamentu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kandydatami KW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2009. Wybierz okręg, aby zapoznać się z Twoimi kandydatami.

Okręg nr 1 - Gdańsk (obejmujący województwo pomorskie):

  1. Hanna Foltyn-Kubicka
  2. Mirosław Górski
  3. Jolanta Szczypińska
  4. Anna Gwiazda
  5. Tadeusz Cymański
  6. Marek Magiełda
  7. Witold Sosnowski
  8. Piotr Karczewski
  9. Jerzy Falandysz
  10. Zbigniew Wysocki
Okręg nr 2 - Bydgoszcz (obejmujący województwo kujawsko-pomorskie):
  1. Ryszard Czarnecki
  2. Przemysław Przybylski
  3. Tomasz Latos
  4. Jarosław Chmielewski
  5. Ireneusz Stachowiak
  6. Katarzyna Kaczmarek-Sławińska
  7. Jerzy Zająkała
  8. Andrzej Jedynak
  9. Jacek Tyburski
  10. Ryszard Ćwiek

Okręg nr 3 - Olsztyn (obejmujący województwo warmińsko-mazurskie oraz podlaskie):

  1. Jacek Kurski
  2. Krzysztof Jurgiel
  3. Iwona Arent
  4. Jacek Perliński
  5. Jadwiga Mariola Szczypiń
  6. Jerzy Gosiewski
  7. Wiesław Grzymała
  8. Ryszard Skawiński
  9. Paweł Kowszyński
  10. Jacek Bogucki

Okręg nr 4 - Warszawa I (obejmujący m.st. Warszawę oraz powiaty grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński):

  1. Michał Kamiński
  2. Ewa Tomaszewska
  3. Arkadiusz Mularczyk
  4. Elżbieta Jakubiak
  5. Paweł Poncyljusz
  6. Ryszard Węsierski
  7. Łukasz Jan Świderski
  8. Piotr Marek Płaciszewski
  9. Cezary Puławski
  10. Anna Sikora

Okręg nr 5 - Warszawa II (obejmujący województwo mazowieckie bez powiatów składających się na okręg nr 4):

  1. Adam Bielan
  2. Wojciech Jasiński
  3. Zbigniew Kuźmiuk
  4. Krzysztof Sońta
  5. Karol Tchórzewski
  6. Benedytk Pszczółkowski
  7. Grzegorz Płocha
  8. Marek Ratyński
  9. Magdalena Tusińska
  10. Gabriel Janowski

Okręg nr 6 - Łódź (obejmujący województwo łódzkie):

  1. Urszula Krupa
  2. Janusz Wojciechowski
  3. Marek Matuszewski
  4. Marek Michalik
  5. Wiesław Dobkowski
  6. Piotr Grabowski
  7. Anna Grabek
  8. Radosław Żurawski
  9. Łukasz Gędek
  10. Konrad Kłopotowski

Okręg nr 7 - Poznań (obejmujący województwo wielkopolskie):

  1. Konrad Szymański
  2. Zbigniew Trybuła
  3. Adam Hofman
  4. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz
  5. Margaretta Budner
  6. Jacek Ciechanowski
  7. Tomasz Górski
  8. Dariusz Kucharski
  9. Sławomir Szczot
  10. Maks Kraczkowski
Okręg nr 8 - Lublin (obejmujący województwo lubelskie):
  1. Mirosław Mariusz Piotrowski
  2. Tomasz Mirosław Dudziński
  3. Grzegorz Czelej
  4. Sławomir Zawiślak
  5. Piotr Zbigniew Kowalczyk
  6. Ewa Panasiuk
  7. Krzysztof Szulowski
  8. Dariusz Jezior
  9. Tomasz Solis
  10. Wojciech Żukowski

Okręg nr 9 - Rzeszów (obejmujący województwo podkarpackie):

  1. Tomasz Poręba
  2. Andrzej Ćwierz
  3. Kazimierz Gołojuch
  4. Andrzej Szlachta
  5. Adam Śnieżek
  6. Maciej Karasiński
  7. Czesław Łączak
  8. Zbigniew Sieczkoś
  9. Janina Sagatowska
  10. Piotr Babinetz

Okręg nr 10 - Kraków (obejmujący województwo małopolskie oraz świętokrzyskie):

  1. Zbigniew Ziobro
  2. Paweł Kowal
  3. Jacek Włosowicz
  4. Edward Czesak
  5. Krzysztof Szczerski
  6. Tadeusz Skorupa
  7. Barbara Bartuś
  8. Michał Jędrys
  9. Bogdan Pęk
  10. Mariusz Andrzejewski

Okręg nr 11 - Katowice (obejmujący województwo śląskie):

  1. Marek Migalski
  2. Michał Seweryński
  3. Izabela Kloc
  4. Bolesław Piecha
  5. Bronisław Korfanty
  6. Artur Warzocha
  7. Krzysztof Ślaski
  8. Jadwiga Rudnicka
  9. Wiesław Włodek
  10. Jacek Falfus

Okręg nr 12 - Wrocław (obejmujący województwo dolnośląskie oraz opolskie):

  1. Ryszard Legutko
  2. Andrzej Jaroch
  3. Sławomir Kłosowski
  4. Beata Kempa
  5. Rafał Ślusarz
  6. Piotr Cybulski
  7. Norbert Krajczy
  8. Wiesław Kilian
  9. Sławomir Zawada
  10. Anna Zalewska

Okręg nr 13 - Szczecin (obejmujący województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie):

  1. Marek Gróbarczyk
  2. Marek Ast
  3. Czesław Hoc
  4. Elżbieta Rafalska
  5. Mirosława Masłowska
  6. Elżbieta Płonka
  7. Maciej Kopeć
  8. Waldemar Jaworowski
  9. Zbigniew Kościk
  10. Michał Jach

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (81):

• gośćz drogi do Polski,WOLNEJ - 6.06.2009, 17:28
• menes - 5.06.2009, 23:42
• ...

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu
LechKaczynski.orgRuch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha KaczyńskiegoAlternatywaPol(s)ka bez kompleksówProgram PiS 2014Klub Parlamentarny Prawa i SprawiedliwościGrupa Europejskich Konserwatystów i ReformatorówPiS.tvPrawa Strona Północnego MazowszBiuletyn Informacji Publicznej PiS