RSS
30.10.2012 | Aktualności | Sejm

Jarosław Kaczyński: zamordowanie 96 osób to niesłychana zbrodnia

Prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył, że „zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, to niesłychana zbrodnia”. Podkreślił, że każdy, kto choćby przez matactwo miał z nią cokolwiek wspólnego, musi ponieść konsekwencje.

Prezes PiS powiedział o tym we wtorek podczas posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej. Jednym z tematów spotkania są wtorkowe doniesienia „Rzeczpospolitej”, że polscy prokuratorzy, którzy przez miesiąc badali wrak TU-154M w Smoleńsku, odkryli na nim ślady materiałów wybuchowych.

„Zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, to jest po prostu niesłychana zbrodnia. Każdy, kto choćby tylko poprzez matactwo, czy poplecznictwo miał z nią cokolwiek wspólnego, musi ponieść tego konsekwencje, w tym kierunku będziemy działali” - zapowiedział Jarosław Kaczyński.

PAP

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu