RSS
10.05.2006 | Aktualności | Okręg Rzeszów

Zjazd Regionalny Prawa i Sprawiedliwości Regionu Podkarpackiego

W sobotę 13 maja 2006 r. w rzeszowskim Teatrze „Maska” będzie miał miejsce Zjazd Regionalny Prawa i Sprawiedliwości Regionu Podkarpackiego (pocz. godz. 14). Podczas zjazdu delegaci wybiorą przedstawicieli na krajowy Kongres partii, który odbędzie się na początku czerwca.

Sobotnie spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji, omówienia kierunków działania partii, a także możliwość porównania warunków jej działania w różnych rejonach Podkarpacia. Obecni także będą przedstawiciele polskiego parlamentu, władz wojewódzkich i samorządowych, „Solidarności”, organizacji katolickich, patriotycznych, kombatanckich.

Biuro Prasowe Pis na Podkarpaciu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (1):

Krzysztof Szczerski: Czas zacząć kooperować z nową władzą Ukrainy

Sytuacja na Ukrainie jest nadal niestabilna i zmiana polityczna, która się tam dokonała, nie jest wciąż zabezpieczona – specjalnie dla serwisu pis.org.pl
LechKaczynski.orgRuch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha KaczyńskiegoAlternatywaPol(s)ka bez kompleksówProgram PiS 2014Klub Parlamentarny Prawa i SprawiedliwościGrupa Europejskich Konserwatystów i ReformatorówPiS.tvPrawa Strona Północnego MazowszBiuletyn Informacji Publicznej PiS