RSS
10.05.2006 | Aktualności | Okręg Rzeszów

Zjazd Regionalny Prawa i Sprawiedliwości Regionu Podkarpackiego

W sobotę 13 maja 2006 r. w rzeszowskim Teatrze „Maska” będzie miał miejsce Zjazd Regionalny Prawa i Sprawiedliwości Regionu Podkarpackiego (pocz. godz. 14). Podczas zjazdu delegaci wybiorą przedstawicieli na krajowy Kongres partii, który odbędzie się na początku czerwca.

Sobotnie spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji, omówienia kierunków działania partii, a także możliwość porównania warunków jej działania w różnych rejonach Podkarpacia. Obecni także będą przedstawiciele polskiego parlamentu, władz wojewódzkich i samorządowych, „Solidarności”, organizacji katolickich, patriotycznych, kombatanckich.

Biuro Prasowe Pis na Podkarpaciu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (1):

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu
LechKaczynski.orgRuch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha KaczyńskiegoAlternatywaPol(s)ka bez kompleksówProgram PiS 2014Klub Parlamentarny Prawa i SprawiedliwościGrupa Europejskich Konserwatystów i ReformatorówPiS.tvPrawa Strona Północnego MazowszBiuletyn Informacji Publicznej PiS