Okręg Warszawa
RSS
   Pełnomocnik okręgowy PiS okręgu nr 19, 20 - Warszawa
   PO. Sekretarza okręgu nr 19, 20 - Warszawa (1 os.)
   Po. Skarbnika okręgu nr 19, 20 - Warszawa (1 os.)
   Komitety terenowe PiS
   Bemowo
   Białołęka
   Bielany
   Mokotów
   Ochota
   Praga Południe
   Praga Północ
   Rembertów
   Śródmieście
   Targówek
   Ursus
   Ursynów
   Wawer
   Wesoła
   Wilanów
   Włochy
   Wola
   Żoliborz
   powiat grodziski
   Grodzisk Mazowiecki
   Baranów
   Milanówek
   powiat legionowski
   gminy Jabłonna, Wieliszew
   miasto Legionowo
   gminy Nieporęt, Serock
   powiat nowodoworski
   Nowy Dwór Mazowiecki
   Czosnów, Leoncin
   Zakroczym, Pomiechówek
   Nasielsk
   powiat otwocki
   Otwock
   Józefów
   Karczew
   Celestynów
   Osieck, Kołbiel
   Sobienie Jeziory
   powiat piaseczyński
   Piaseczno
   Góra Kalwaria
   Konstancin Jeziorna
   Tarczyn, Prażmów
   powiat pruszkowski
   gmina Brwinów
   gmina Michałowice
   gmina Nadarzyn
   gmina Piastów
   gmina i miasto Pruszków
   gmina Raszyn
   powiat warszawski (zachodni)
   gmina Błonie
   gmina Izabelin
   gminy Kampinos, Leszno
   gmina Łomianki
   gmina Ożarów Mazowiecki
   gmina Stare Babice
   powiat wołomiński
   Ząbki
   Marki
   Dąbrówka
   Zielonka
   Kobyłka
   Wołomin
   Radzymin
   Tłuszcz, Klembów, Poświętne
   Jadów, Strachówka
   Pełnomocnik Forum Młodych PiS
   Regionalna Komisja Rewizyjna
   Biura Poselskie
Pełnomocnik okręgowy PiS okręgu nr 19, 20 - Warszawa
Mariusz Kamiński   www  więcej
PO. Sekretarza okręgu nr 19, 20 - Warszawa (1 os.)
Jarosław Krajewski22 6291733   www  więcej
Po. Skarbnika okręgu nr 19, 20 - Warszawa (1 os.)
Maciej Wąsik607 727378     więcej
Komitety terenowe PiS
Bemowo
1.Michał Grodzki
Przewodniczący Zarządu
695 660615     więcej
2.Marcin Wierzchowski
Sekretarz
695387367     więcej
3.Zbigniew Chmiel
Skarbnik
692 205956     więcej
4.Marek Cackowski
członek Zarządu
603 193797     więcej
5.Kacper Siwik
członek Zarządu
790 021310     więcej
Białołęka
Zbigniew Cierpisz
Pełnomocnik
608 086616     więcej
Bielany
1.Edmund Świderski
Przewodniczący Zarządu
516 176431     więcej
2.Sławomir Umiński
Sekretarz
794 673440     więcej
3.Łukasz Świderski
Skarbnik
515 175000     więcej
4.Krzysztof Pławski
członek Zarządu
515 235473     więcej
5.Janusz Jeżewski
członek Zarządu
720 139315     więcej
Mokotów
1.Artur Górski
Przewodniczący Zarządu
601 375021   www  więcej
2.Michał Maciążek
Sekretarz
783 296063     więcej
3.Ewa Kubisiak
Skarbnik
601 269573     więcej
4.Tomasz Gala
członek Zarządu
505 013395     więcej
5.Beata Mossakowska-­Panek
członek Zarządu
501 091656     więcej
6.Radosław Sosnowski
członek Zarządu
606 679603     więcej
7.Tomasz Szczegielniak
członek Zarządu
662 694368     więcej
Ochota
Jan Kasprzyk
Pełnomocnik
603 849884     więcej
Praga Południe
1.Adam Kwiatkowski
Przewodniczący Zarządu
22 6164158   www  więcej
2.Agnieszka Hałaburdzin-­Rutkowska
Sekretarz
506 300301     więcej
3.Jarosław Salmanowicz
Skarbnik
889 607594     więcej
4.Sławomir Kalinowski
członek Zarządu
601 235145     więcej
5.Krzysztof Wysocki
członek Zarządu
501 370069     więcej
Praga Północ
Paweł Lisiecki
Pełnomocnik
510 470821     więcej
Rembertów
1.Barbara Augustynowicz-­Figat
Przewodniczący Zarządu
509 803488     więcej
2.Cezariusz Jastrzębski
Sekretarz
508 367838     więcej
3.Maksym Figat
Skarbnik
509 803455     więcej
4.Halina Lewandowska
członek Zarządu
885 762418     więcej
5.Grzegorz Karczmarz692746929     więcej
Śródmieście
Piotr Kazimierczak
Pełnomocnik
662 430615     więcej
Targówek
1.Agnieszka Kaczmarska
Przewodnicząca Zarządu
517 321032
22 6941769 
   więcej
2.Marek Waszczak
Sekretarz
601 282490     więcej
3.Janusz Marczyk
Skarbnik
508 206942     więcej
4.Alicja Żebrowska
członek Zarządu
602 158278     więcej
5.Wojciech Smoleński
członek Zarządu
602 686980     więcej
Ursus
1.Dariusz Grylak
Przewodniczący Zarządu
507 700275     więcej
2.Zdzisław Nagórski
Sekretarz
694 732999     więcej
3.Wacław Tokarski
Skarbnik
504 346150     więcej
4.Waldemar Humięcki
członek Zarządu
691 896883     więcej
5.Stanisław Dratkiewicz
członek Zarządu
601 354096     więcej
Ursynów
1.Wojciech Zabłocki
Przewodniczący Zarządu
504 235586     więcej
2.Monika Rzemieniewska-­Kuszpit
Sekretarz
668 412202     więcej
3.Barbara Rylska
Skarbnik
606 905388     więcej
4.Katarzyna Polak
członek Zarządu
604 790040     więcej
5.Jerzy Cieśliński
członek Zarządu
508 8582939     więcej
Wawer
1.Cezary Jurkiewicz
Przewodniczący Zarządu
603 665335     więcej
2.Janusz Marek Grodecki
Sekretarz
603 665335     więcej
3.Andrzej Olszewski
Skarbnik
500 331237     więcej
4.Włodzimierz Zalewski
członek Zarządu
600 356601     więcej
5.Tomasz Zdzikot
członek Zarządu
608 046196     więcej
Wesoła
1.Elżbieta Nowosielska
Przewodniczący Zarządu
603 093003     więcej
2.Waldemar Skwarski
Sekretarz
605 651468     więcej
3.Waldemar Korzeniewski
Skarbnik
605 249362     więcej
Wilanów
Anna Drewniak
Pełnomocnik
695 070796     więcej
Włochy
Christian Młynarek
Pełnomocnik
609 411614     więcej
Wola
1.Piotr Milowański
Przewodniczący Zarządu
797 123330
22 6997280 
   więcej
2.Michał Prószyński
Sekretarz
519 784273     więcej
3.Maciej Binkowski
Skarbnik
508 339045     więcej
4.Maciej Wyrzykowski
członek Zarządu
503 319224     więcej
5.Paweł Terlecki
członek Zarządu
607 29174     więcej
Żoliborz
Krzysztof Skalski
Pełnomocnik
505 176001     więcej
powiat grodziski
Mirosław Paciorek
Pełnomocnik Powiatowy
601 230505     więcej
Grodzisk Mazowiecki
Bogdan Banasiak
Pełnomocnik
662 399328     więcej
Baranów
Andrzej Wasilewski
Pełnomocnik
501 439051     więcej
Milanówek
1.Mirosław Paciorek
Przewodniczący Zarządu
601 230505     więcej
2.Kazimierz Wiśniewski
Sekretarz
504 714929     więcej
3.Maria Gałecka-­Wolska
Skarbnik
501 760202     więcej
powiat legionowski
1.Kazimierz Płaciszewski
Przewodniczący Zarządu
603 911205    www  więcej
2.Tadeusz Sierakowski
Sekretarz
506 077590     więcej
3.Tadeusz Dworzański
Skarbnik
516 076608     więcej
4.Agata Kwiatkowska
członek Zarządu
518 770617     więcej
5.Krzysztof Kaniewski
członek Zarządu
505 312477     więcej
gminy Jabłonna, Wieliszew
Radomir Czauderna
Pełnomocnik
608 063017     więcej
miasto Legionowo
1.Kazimierz Płaciszewski
Przewodniczący Zarządu
603 911205    www  więcej
2.Antoni Janowski
Sekretarz
790 432247     więcej
3.Grzegorz Kowalski
Skarbnik
506 997890     więcej
gminy Nieporęt, Serock
1.Krzysztof Kaniewski
Przewodniczący Zarządu
505 312477     więcej
2.Janusz Majewski
Sekretarz
603 778260     więcej
3.Waldemar Nalewajek
Skarbnik
606 766592     więcej
powiat nowodoworski
Piotr Wojciechowski
Pełnomocnik
609 856497     więcej
Nowy Dwór Mazowiecki
1.Ryszard Gumiński
Przewodniczący Zarządu
602 738795     więcej
2.Mieczysław Danek
Sekretarz
512 852018     więcej
3.Barbara Stępka
Skarbnik
508 933567     więcej
Czosnów, Leoncin
Sebastian Kozak
Pełnomocnik
602 755475     więcej
Zakroczym, Pomiechówek
Piotr Wojciechowski
Pełnomocnik
609 856497     więcej
Nasielsk
1.Andrzej Pacocha
Przewodniczący Zarządu
606 508162     więcej
2.Marek Grabowski
Sekretarz
694 547710     więcej
3.Krystyna Czarnecka
Skarbnik
608 649932     więcej
powiat otwocki
1.Piotr Mateusz Kudlicki
Przewodniczący Zarządu
663 806060     więcej
2.Roman Nowak
Sekretarz
500 449432     więcej
3.Witold Szpiczyński
Skarbnik
728 355377     więcej
Otwock
1.Piotr Mateusz Kudlicki
Przewodniczący Zarządu
663 806060     więcej
2.Roman Nowak
Sekretarz
500 449432     więcej
3.Witold Szpiczyński
Skarbnik
728 355377     więcej
Józefów
1.Andrzej Mazek
Przewodniczący Zarządu
513 007940     więcej
2.Anna Błaszczyk
Sekretarz
608 459774     więcej
3.Ewa Bieńkowska
Skarbnik
502 683610     więcej
Karczew
Tomasz Grzanka
Pełnomocnik
     więcej
Celestynów
Roman Srebnicki
Pełnomocnik
     więcej
Osieck, Kołbiel
Krzysztof Olszewski
Pełnomocnik
     więcej
Sobienie Jeziory
Izabela Kamać
Pełnomocnik
     więcej
powiat piaseczyński
Katarzyna Paprocka
Pełnomocnik
604 488926     więcej
Piaseczno
Andrzej Czajkowski
Pełnomocnik
601 235200     więcej
Góra Kalwaria
Bożena Zarzeczna
Pełnomocnik
784 008 701     więcej
Konstancin Jeziorna
Sergiusz Muszyński
Pełnomocnik
668 569178     więcej
Tarczyn, Prażmów
Maciej Urbanek
Pełnomocnik
515 646716     więcej
powiat pruszkowski
1.Maksym Gołoś
Przewodniczący Zarządu
508 705828     więcej
2.Zdzisław Sipiera
Sekretarz
694 460700      więcej
3.Ewa Borodzicz
Skarbnik
602 779089     więcej
4.Józef Osiński
członek Zarządu
692 140114     więcej
5.Anna Matracka
członek Zarządu
601 181035     więcej
6.Paweł Kaczorowski
członek Zarządu
660 767935     więcej
7.Andrzej Wróblewski
członek Zarządu
505 150666     więcej
8.Mariusz Karpiński
członek Zarządu
694 484747      więcej
gmina Brwinów
Justyna Woźniak
Pełnomocnik
504 076062     więcej
gmina Michałowice
Małgorzata Czerwińska
Pełnomocnik
504 677228     więcej
gmina Nadarzyn
1.Mariusz Karpiński
Przewodniczący Zarządu
694 484747      więcej
2.Michał Walewski
Sekretarz
602 687115     więcej
3.Dariusz Nowak
Skarbnik
603 990351     więcej
gmina Piastów
1.Ewa Borodzicz
Przewodniczący Zarządu
602 779089     więcej
2.Jolanta Buczkowska
Sekretarz
513 355576     więcej
3.Tadeusz Zygmunt
Skarbnik
606 365209     więcej
gmina i miasto Pruszków
1.Andrzej Wróblewski
Przewodniczący Zarządu
505 150666     więcej
2.Paweł Wińczuk
Sekretarz
720 239314     więcej
3.Barbara Marczyńska
Skarbnik
606 573603     więcej
4.Maksym Gołoś
członek Zarządu
508 705828     więcej
5.Grzegorz Mroczek
członek Zarządu
506 665785     więcej
6.Zdzisław Sipiera
członek Zarządu
694 460700      więcej
7.Józef Osiński
członek Zarządu
692 140114     więcej
gmina Raszyn
1.Anna Matracka
Przewodniczący Zarządu
601 181035     więcej
2.Krzysztof Kowal
Sekretarz
698 367013     więcej
3.Kazimierz Dmowski
Skarbnik
     więcej
powiat warszawski (zachodni)
1.Leszek Tokarczyk
Przewodniczący Zarządu
501 394597   www  więcej
2.Anna Wieszczycka
Sekretarz
609 100606     więcej
3.Andrzej Ossowski
Skarbnik
22 7335505     więcej
4.Lidia Ujazdowska
członek Zarządu
605 368469     więcej
5.Hubert Zadrożny
członek Zarządu
500 241541     więcej
6.Michał Mika
członek Zarządu
     więcej
7.Jakub Opara
członek Zarządu
725 711777     więcej
gmina Błonie
1.Anna Wieszczycka
Przewodniczący Zarządu
609 100606     więcej
2.Grzegorz Kołpaczyński
Sekretarz
601 716662     więcej
3.Grażyna Laskowska
Skarbnik
513 315426     więcej
4.Roman Bakon
członek Zarządu
668 825603     więcej
5.Grzegorz Wereszczyński
członek Zarządu
696 761814     więcej
gmina Izabelin
Lidia Ujazdowska
Pełnomocnik
605 368469     więcej
gminy Kampinos, Leszno
Andrzej Ossowski
Pełnomocnik
22 7335505     więcej
gmina Łomianki
1.Hubert Zadrożny
Przewodniczący Zarządu
500 241541     więcej
2.Mirosława Cłapińska
Sekretarz
     więcej
3.Anna Rudzka
Skarbnik
     więcej
4.Paweł Słupski-­Karczewski
członek Zarządu
502 314722     więcej
5.Bogusław Pawłowski
członek Zarządu
501 160722     więcej
gmina Ożarów Mazowiecki
1.Leszek Tokarczyk
Przewodniczący Zarządu
501 394597   www  więcej
2.Paweł Czapliński
Sekretarz
501 170408     więcej
3.Elżbieta Kielak
Skarbnik
512 486002     więcej
gmina Stare Babice
Rafał Gołębski
Pełnomocnik
530 503113     więcej
powiat wołomiński
Jacek Sasin
Pełnomocnik
22 7600442
723 301400 
   więcej
Ząbki
1.Piotr Uściński
Przewodniczący Zarządu
728 974050     więcej
2.Stanisław Boruc
Sekretarz
602 123759     więcej
3.Jan Kurowicki
Skarbnik
601 937000     więcej
Marki
Roman Woźniak
Pełnomocnik
607 204329     więcej
Dąbrówka
1.Radosław Korzeniewski
Przewodniczący Zarządu
797 381851     więcej
2.Wiesław Mędrzycki
Sekretarz
501 151039     więcej
3.Dariusz Pałaszewski
Skarbnik
669 386600     więcej
Zielonka
1.Marek Pietrzak
Przewodniczący Zarządu
504 057713     więcej
2.Marek Krzewicki
Sekretarz
792 277955     więcej
3.Waldemar Terlecki
Skarbnik
508 304207     więcej
4.Alicja Wyczółkowska
członek Zarządu
603 705402     więcej
5.Krystyna Muracka
członek Zarządu
502 366801     więcej
Kobyłka
1.Piotr Szulc
Przewodniczący Zarządu
604 075328     więcej
2.Kamil Kowaleczko
Sekretarz
723 930069     więcej
3.Izabella Dziewiątkowska
Skarbnik
792 982014     więcej
Wołomin
Ryszard Madziar
Pełnomocnik
608 014290     więcej
Radzymin
Marzena Małek
Pełnomocnik
660 696321     więcej
Tłuszcz, Klembów, Poświętne
1.Janusz Czarnogórski
Przewodniczący Zarządu
606 892987     więcej
2.Rafał Rozpara
Sekretarz
695 178838     więcej
3.Adam Milczarek
Skarbnik
506 009017     więcej
Jadów, Strachówka
Piotr Borczyński
Pełnomocnik
510 267582     więcej
Pełnomocnik Forum Młodych PiS
Michał Prószyński519 784273     więcej
Regionalna Komisja Rewizyjna
1.Paweł Puławski604 992907     więcej
2.Marek Cackowski603 193797     więcej
3.Wojciech Zabłocki504 235586     więcej
4.Marcin Szadowiak505 309096     więcej

Biura Poselskie
Biuro Poselskie Posła Jarosława Kaczyńskiego
Al. Jerozolimskie 125/127
02-017 Warszawa
tel.: 22 6229155
faks: 22 6229155
Biuro Poselskie Posła Jana Szyszki
ul. Kołłątaja 1
05-400 Otwock
Biuro Poselskie Posła Mariusza Błaszczaka
ul. Koszykowa 10
00-564 Warszawa
tel.: 22 6211271
faks: 22 6211271
Filialne Biuro Poselskie Posła Adama Kwiatkowskiego
ul. Koszykowa 10
00-564 Warszawa
tel.: 22 6225452
Biuro Poselskie Posła Artura Górskiego
ul. Puławska 130
02-715 Warszawa
tel.: 22 6461106
faks: 22 6460732
Biuro Poselskie Posła Mariusza Kamińskiego
ul. Koszykowa 10
00-564 Warszawa
tel.: 22 6291733
faks: 22 6291733
Biuro Poselskie Posła Adama Kwiatkowskiego
al. Waszyngtona 30/36
03-910 Warszawa
tel.: 22 8701286

Biuro Poselskie Poseł Małgorzaty Gosiewskiej
ul. Żelazna 75
00-871 Warszawa

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9